"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

неділя, 1 березня 2015 р.

Бібліотеки і молодь Херсонщини на допомогу українській армії..

Чаплинська ЦБС

Сьогодні у такий важкий для України час військової агресії, коли встало питання захисту Незалежної України, вся країна гуртується в допомозі нашим захисникам. Допомога різноманітна. Не стоять осторонь і бібліотеки разом зі своїми читачами. Поряд із організацією фінансової та благодійної допомоги стоять заходи по підняттю морального духу наших військових. Саме цим і займаються бібліотеки разом із своїми волонтерами.. Організація концертів силами художньої самодіяльності та бібліотечного активу, створення різноманітних оберегів та виготовлення власноруч теплих речей для солдат – це теж вклад у велику добру справу, спрямовану на Перемогу.


 

До війсковослужбовців смт. Чаплинка завітали із концертною програмою учні Хрестівської ЗОШ, учасники художньої самодіяльності СБК  та члени бібліотечного клубу «Краєзнавець» Хрестівської сільської бібліотеки Чаплинської ЦБС. 

 

 

Концерт з піснями, танцями, віршами, інсценізаціями тримав 2.5 години. Учасники бібліотечного клубу подарували власноруч виготовлені для солдат обереги. 

 

 

 

Військові організували для учасників концерту екскурсію «Як живеш солдату?» та пригостили солдатською кашею. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Н-Каховська ЦБС

 Бібліотеки Новокаховської ЦБС приймають активну участь у забезпеченні воїнів АТО: речами, продуктами харчування та духовною їжею.     22 лютого 2015 року бібліотеки долучилися до благодійного марафону, організованого координаційною  радою волонтерів Нової Каховки за підтримки громадської ради при міськвиконкомі. Зібрали воїнам АТО: речі, продукти харчування та власноруч виготовили янголів-охоронців.

Герої поряд з нами ...     Напередодні дня Соборності України, на зустріч з молоддю разом із новокаховським волонтером О.І.Пилипенко завітали  представник військомату та безпосередні учасники військових подій – захисник першого блокпосту біля Донецька та розвідник – люди небагатослівні та мужні. Саме ті, хто відстоює нині суверенітет та незалежність нашої Батьківщини на землях Донбасу. 

З собою принесли бронежилет, військову каску, протитанкову зброю під назвою «Муха» та справжні осколки снарядів. Діти мали можливість потримати в руках та поміряти обладунки, роздивитися жахливі докази війни, а головне послухати про те, як воюють наші хлопці, про допомогу волонтерів, без яких, не було би успіхів, про подвиг українців, що боронять всю Україну.          

Гості звернулися до молоді з напуттям того, що ми всі маємо нести в душі той гордий український дух, який дає сили нашим воїнам, бо це – наша земля, наш дім, який ми будемо захищати від ворога. На пам’ять про зустріч бібліотечні волонтери передали на передову сплетені жовто-сині стрічки та дитячі малюнки, а бібліотека – посилку, що допоможе зігрітися чаєм зі смачним печивом та побажання для всіх – повернутися скоріше з перемогою.

 


Немає коментарів :

Дописати коментар