"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

понеділок, 24 серпня 2015 р.

З Днем Незалежності, рідна ненько Україно!

Закінчується літо, останні дні канікул для студентів та школярів. Спогади про літні мандри, цікаві зустрічі з друзями, нові знайомства, відкриття …

Протягом літа бібліотеки пропонували молоді безліч розважальних заходів, знайомство з новими книжковими світами та героями, літніми народними святами.

 

 

 

Наприкінці літа ми святкуємо найважливіше для України свято – День Незалежності!

 

 

 

 

І кожна бібліотека готується до нього по-своєму, особливо в сучасних умовах… Різноманітні книжкові виставки та бібліотечні заходи набувають неабиякої патріотичності, а бібліотечні оселі змінюють свій вигляд, створюючі неповторні куточки народного побуту, яскраві святкові інсталяції.


 

Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б. Лавреньова організовала для своїх користувачів книжкову виставку-обговорення «Україна. Світ мій. Біль. Надія», присвячену 24-ій річниці Незалежності України. 

Назва виставки, представлена досить незвичним способом і тим самим відразу спонукає і налаштовує на дискусію.

 

 

 

 

Кожен розділ – це вже привід для обговорення. «Україна»: «Що вона для тебе?», «СВІТ МІЙ»: «З чого він складається?», БІЛЬ: «Чи скоро він мине?», НАДІЯ: «На яке майбутнє ти сподіваєшся?».
 

Саме такою незвичною предстала перед читачами ця виставка завдяки творчому підходу та креативності бібліотекаря читальної зали бібліотеки – Ольги Стародубцевої.
Яскравим доповненням виставки стали два кубики-трансформери, майстерно виконані власноруч Ольгою.  Читачі, взявши їх до рук, можуть зібрати зображення, присвячені Дню Незалежності та Україні. А тому ця виставка стала цікавою читачам різного віку – і дорослим і малечі. Докладніше див.тут.
 

Напередодні Дня Незалежності України Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.Лавреньова провела також патріотичний майданчик «Українцем я зовуся, цією назвою горджуся».

 Протягом двох годин гості, які завітали до бібліотеки, змогли відвідати безліч різноманітних патріотичних заходів. 

 

 

 Починаючи від яскраво прикрашеного в українському стилі ганку бібліотеки до бібліотечної галявини, познайомилися з «солодкою картою України», взяли участь у розважально-ігрових програмах, виготовляли власноруч обереги для українських воїнів, які знаходяться в госпіталях та приймають участь у бойових діях на Сході України.

 


 

 

 

І насамкінець, учасники  бібліотечного дійства не залишились без подарунків на згадку, у тому числі і «солодку карту України у вигляді великої цукерки.  Докладніше див. тутЦентральна бібліотека КУ «Великоолександрівська РЦБС»
представила віртуальний флеш-моб «З любовю до України!». Див. тут

 

 

 

До свята бібліотека замайоріла книжковими виставками: 

 виставка - календар "Україна незборима з роду - ти душа великого народу" 

 

виставка - інсталяція "З Україною в серці, з вишивкою по життю"


Немає коментарів :

Дописати коментар