"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

середа, 28 жовтня 2015 р.

Робочий день методиста: нотатки про творчі мандри

 

Сьогодні  команда  Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім..Б.Лавреньова побувала на урочистостях з нагоди 71 річниці визволення України від фашистських загарбників, які відбувалися у парку Слави.

 

 

Вразила пісня та театралізована постановка у виконанні артистів Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім.Миколи Куліша. 

 

 

 

Продовжилися наші мандри до  Херсонської  обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара, на відкриття фото-виставки "Діти війни" на якій представлені світлини херсонських бабусь, які в роки війни 1941-1945 р.р. були дітьми і пережили страшне воєнне лихоліття. 

 

В цей час в бібліотеці демонструється ще одна виставка, на якій представлені дитячі світлини сучасних дітей України. І це навіть якось символічно… Всміхаються до глядачів представники різних поколінь, українці і ніби говорять: «Хай завжди буде мир!».

 

 

 

 

Сподобалася також виставка-ілюстрація до свята «Перемога в серцях поколінь», де крім книжкового фонду бібліотеки представлено матеріали із Державного архіву Херсонської області.

 

 

 

А пообіді, ми з колегою взяли участь у перегляді документального фільму «Богданове щастя», знятого волонтерами громадської організації «Новый Донбас». Фільм про волонтерів, які допомагають вже рік відбудовувати школу в Миколаївці Слов’янського району Донецької області . Як допомагають дітям повернутися до нормального життя, проводять з ними тренінги, організовують театральні гуртки, знімають фільми і т.і. Фільм про любов, а ще про те, що ми одна сім’я,  ім’я якої - Україна.

Ми також мали можливість поспілкуватися з волонтеркою, членом громадської організації «Новый Донбас», однією із авторів та учасників фільму - Сашою Чупріною. Неймовірно світла харизматична дівчина, з величезним добрим серцем і вірою в краще майбутнє українців.  Серед глядачів були також  курсанти Херсонської морської академії. Вразило, що хлопці відгукнулися на пропозицію приєднатися до волонтерського руху і також прийняти участь у відвідинах шкіл на Луганщині чи Донбасі. Один з курсантів, виявляється, приймав участь у бойових діях, і в свої 25 років вже багато чого пережив, про це говорять його очі і сумний голос, коли він згадує про ці події …
Короткий проморолик фільму можна подивитися тут  

 

 

 

А ще, як завжди вражають простори Херсонської  обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара, в якій можна потрапити не тільки на цікавий захід, презентацію чи виставку але й спуститися c[ходинками до підвалу, який завдяки неймовірно творчій молоді перетворився на АРТ обєкт, який так і називається – Art – підвал. 

 

 

 

А там якого тільки дива не побачиш, звичайні речі перетворюються на казкові. Там є таке собі чорне шатро, а в ньому дивовижна виставка, яка світиться неймовірними галографічними кольорами. І ти в цей час розумієш, що потрапив у казку, ім’я якому - мистецтво.

 

 

 

 

 

На стінах Art – підвалу чудові виставки дитячих малюнків. 

 
 

 

 

От же, мандри методистів сьогодні були напрочуд вдалими, а головне корисними.


Немає коментарів :

Дописати коментар