"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

неділя, 22 листопада 2015 р.

Пам'ять, гідність і свобода : ЮСП бібліотек Херсонщини до Дня Гідності та Свободи

Горить свіча і пам’яті сльоза

додолу з неї краплями стікає.

Земля ридає, плачуть небеса –

Героїв Україна пам’ятає.

Цими днями немає жодного населеного пункту України, де б не згадали події листопада 2013 року, не вшанували Героїв Небесної Сотні та неоголошеної безглуздої війни на Сході України.. Кожна бібліотека на Херсонщині на шану полеглим у боротьбі за Україну підготувала заходи для молоді та залучаючи до них молодь. Бо кому ж, як не їм розбудовувати майбутнє України в такий тяжкий для Батьківщини час.

Тижні пам’яті, реквієми, уроки гідності, виставки календарі, вечори пам’яті, меседжем яких є думка про те, що кожен українець повиненвідчувати свою приналежність до долі України та власну відповідальність за гідне життя сьогодні і в майбутньому..

 

В Херсонській  обласній бібліотеці  для юнацтва ім.Б.Лавреньова проведено урок гідності «Незламний дух української нації» на якому очевидець та учасник тих подій на Майдані в Києві та Херсоні - Ірина Саліхова, нині головний редактор газети міської ради «Херсонський вісник» розповіла  ліцеїстам про те, як розгорталися революційні події у нашому місті та в столиці, ілюструючи розповідь світлинами з власного архіву.

 

 

 Прослухавши пісню, що стала реквіємом Небесній Сотні, учні запалили свічки на згадку про загиблих патріотів. Тож, урок гідності «Незламний дух української нації» дав молоді приклад самовідданого служіння Україні і став ланкою історичної пам’яті.

 

 


 Читачі та працівники бібліотеки ім. І.Багряного Херсонської ЦБС закликають молодь у цей пам'ятний день згадати ті величні, і водночас трагічні, події у житті нашої країни., звернувшись до  перегляду "Революція гідності: сторінки мужності" та віддати належну шану патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013-лютого 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

 

 

«Єдність і свобода роблять нас гідними нащадками наших пращурів!» 

 

 

В КЗ «Ніжньосірогозька центральна районна бібліотека» оформлено фото-експозицією   подій  Євромайдану, проведено урок патріотизму   «День, що  змінив  нашу  країну»

 

 

 

У Білозерській районній бібліотеці ім. П.Григоренка відбувся патріотичний майданчик «Я маю право Україну восхвалять, боротися за неї і за честь стоять»

 

 

 

В Каховській районній бібліотеці для дітей КУ КРОБ проведено урок–роздум «Боротьба за щасливе життя» на якому учні читали вірші про Небесну Сотню, переглянули відеофільм «Зима, що нас змінила»


 

 

Великоолександрівська центральна районна бібліотека 

КУ «Великоолександрівська централізована бібліотечна система»

 

 

 

В рамках тижня пам’яті організовано: перегляд фільму «Євромайдан» та виставку-календар  «Зима , що нас змінила»,  проведено: урок – мужності «Небесна сотня, ви тепер святі» 

  

 

 

та  вечір–пам’яті «Ніхто ніколи і ніяк нас не поставить на коліна» емоційного забарвлення на якому додали виступи учнів та вчителів Школи мистецтв Отож, доречно буде пригадати вислів, який з'явився після цих подій: «Шукаючи Європу, знайшли Україну!»

Тож не сидіть тихенько в стороні,
Не будьте ви до цих подій байдужі!
Бо знайте, ви сьогодні не одні!
А разом ми нестримні й справді дужі! 

 


 

 

Миру й злагоди нам!!! Слава Україні! Героям Слава!

2 коментарі :