"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

четвер, 31 березня 2016 р.

«Герої ХХІ століття»: про хід обласної патріотичної акції в районах Херсонщини

Сьогодні  методисти Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім.Б.Лавреньова запросили до онлайн спілкування  колег з КЗ «Білозерська районна бібліотека ім.Петра Григоренка» та  КЗ «Великооолександрівська ЦБС» на тему: «Обласна патріотична акція «Герої  ХХІ століття». 

Протягом зустрічі було розглянуто складові Акції, основні вимоги щодо проектів  і т.і.

А також говорили про висвітлення бібліотечних заходів в рамках Акції в одноіменній групі на платформі Facebook, планування подальших онлайн зустрічей.

 

 

 Колеги мали можливість поділитися досвідом щодо презентації Акції на місцях, вже проведені заходи і поділитися своїми планами про хід акції в їх районах.

 

 

 

Від колег із КЗ «Білозерська районна бібліотека ім.Петра Григоренка» надійшла пропозиція щодо залучення до онлайн зустрічей також працівників сільських бібліотек районів. 

 

 

Маємо вже в планах спілкування з колегами із Новопавлівської та Борозенської сільських бібліотек Каланчацької та Великоолександрівської ЦБС. Сподіваємося, що найближчим часом до спілкування долучиться і одна з сільських книгозбірень Білозерського району. Отож, у планах на квітень проведення відеоконференції «Херсонщини мужні сини» на яких в режимі онлайн будемо спілкуватися з нашими земляками-героями з Білозерського, Великоолександрівського, Каланчацького та Каховського районів.

 Запис онлайн спілкування див. тут


Немає коментарів :

Дописати коментар