"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

четвер, 14 квітня 2016 р.

Герої ХХІ століття: презентації роману Євгена Положія «Іловайськ»Презентація роману відомого українського письменника і журналіста Євгена Положія «Іловайськ» в Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім.Б.Лавреньова пройшла в добрій атмосфері приємного спілкування і спогадів про тяжкі події серпня 2014 року на сході України в зоні так названої АТО. 

 

 

Серед прототипів роману є і наші херсонці, а саме – комбат батальону «Херсон» та ін. Дізналися від автора, що готується окрема книга про наших героїв херсонців, учасників цієї клятої війни...Чекаємо на неї восени.

 

 Євген розповідав про своїх героїв, а ми впізнавали в них тих, хто живе поряд з нами. І як не згадати про фельдшера Наталю  із Великоолександрівського району, про яку розповідала Ірина Загребельна під час нашої онлайн зустрічі  в рамках обласної патріотичної акції «Герої ХХІ століття». Вона не змогла сидіти вдома, а все рвалася на допомогу «хлопчикам» і таки потрапила в зону воєнних дій разом з херсонськими лікарями та волонтерами. 

 

І як не згадати наших хлопців з батальону «Херсон», з якими спілкувалися під час наших зустрічей. Вони неначе зійшли зі сторінок цього роману…

І саме в цьому його цінність...

 

Придбала і собі роман "Іловайськ" з автографом автора. 

 

Зав.НМВ Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім.Б.Лавреньова Ірина Тарадименко

Немає коментарів :

Дописати коментар