"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

субота, 20 серпня 2016 р.

Обласна патріотична акція «Герої ХХІ століття»: нотатки про хід акції. Дубль 2

 Продовжую огляд цікавих матеріалів, представлених у групі «Герої ХХІ століття: обласна патріотична акція» на платформі Facebook.

 

Бібліотеки Голопристанського району
Дуже зворушливі творчі роботи та нариси про героїв, написані старшокласниками загально-освітніх навчальних закладів сіл: Бехтери, Гладківка, Мала Кардашинка та Залізний Порт про своїх земляків. Деякі з героїв не набагато старші за них самих. 

 

В межах обласної патріотичної акції «Герої XXI століття» проведено зустрічі з воінами-учасниками АТО в Нововолодимирівській сільській бібліотеці з Карагодіним С. М.; в Іванівській сільській бібліотеці з Шараєвим С. Г.; в Олексіївській сільській бібліотеці з Маришевим Є. О, Зелинським С.О., Зелінським В.М., Чуднівцем І.О., Ковальчуком О. П. , Пелихом.О.О. . 

 

 

 

Бібліотекарі Каланчацької ЦБС створили чимало тек з матеріалами про героїв-земляків учасників АТО.  

Багато  мужніх та відважних хлопців з с.Олександрівка Каланчацького району пішли в зону АТО, добровільно та за призовом, захищати свою  Батьківщину. 
.Докладніше про них можна дізнатися у матеріалі Герої XXI століття ... з нашої Олександрівки…

 

 На бібліотечному блозі «Блог Каланчацької ЦБС» розміщено цікавий нарис про свого земляка учасника АТО - Сергія Анатолійовича Селєзньова, який більше року  знаходиться в зоні АТО і не покинув свого захоплення гончарною справою. а займається цим навіть в таких тяжких умовах. Спеціальність у нього «стрілок», позивний – «Гончар».


 Докладніше див. тут: Наш майстер гончарної справи – герой АТО !

 

Далі буде...
 

  Зав. НМВ Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова – Ірина Тарадименко   

Немає коментарів :

Дописати коментар