"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

пʼятниця, 2 вересня 2016 р.

Обласна патріотична акція «Герої ХХІ століття»: нотатки про хід акції. Дубль 4

  До оргкомітету надходять все нові й нові матеріали з районів Херсонщини щодо участі молоді в Акції, а я продовжую огляд матеріалів представлених у групі «Герої ХХІ століття: обласна патріотична акція» на платформі Facebook.

Херсонська ЦБС

Бібліотека-філія №2

В межах акції «Герої ХХІ століття» 17 березня 2016 року в бібліотеці проведено  краєзнавчо – письменницьку лаву. Запрошеними гостями були херсонська поетеса Слівканіч С.В.  та херсонський бард Вовченко В.І.

Зустріч була присвячена подіям в АТО та воїнам – героям. Війна за Україну сприяла натхненню творчих людей Херсонщини висловити свою думку в поезії та музиці. 

 

 

Перегляд літератури «Поетичні голоси Херсонщини» доповнили уламки бойових снарядів з зони АТО , які були подаровані читачем бібліотеки з позивним «Туча».
 

Бібліотека-філія №13

 

У квітні в мехаж Тижня молодіжної книги відбулася зустріч херсонських волонтерів зі старшокласниками ЗОШ № 34. Саме цього дня закінчилася благодійна акція зі збору книжок та смаколиків до Великодня для військових – “Подаруй бійцю книгу”.  

 

 

Користувачі бібліотеки та учні школи № 34 принесли до бібліотеки велику кількість детективів та фантастичних романів, різноманітні ласощі, чудові вітальні листівки та малюнки до Свята Христового Воскресіння. 

 

 

Емоційні розповіді про АТО та волонтерство Олени Оксюченко, Маргарити Мацюк та бійця 24-ої бригади не залишили байдужими підростаюче покоління. Хлопці та дівчата довго не відпускали дорогих гостей, задавали їм масу запитань, фотографувалися на пам'ять. Зустріч викликала так багато радісних емоцій в наш непростий час!


Бібліотеки Горностаївського району

Звіт про заходи бібліотек Горностаївського району у межах Акції  


Н-Каховська ЦБС

Юнацька бібліотека

   На вечір-вшанування учасників АТО Артема Шкреби та Олега Єрмолаєва запросили  учнів Новокаховського техніко-економічного ліцею. Присутнім на заході був також підприємєць Олександр Пилипенко, який з самого початку війни активно займається волонтерською діяльністю.

 

На превеликий жаль і новокаховській землі довелось приймати своїх полеглих героїв. На заході пом'янули їх поіменно, бо молодь повинна знати, хто воював та загинув за єдину Україну.  


 

 

Міська бібліотека №3

Запросила семикласників ЗОШ№6 на зустріч з учасником АТО «Герої поруч з нами».

  Віталій Вікторович Сиротюк, кадровий офіцер, провів на бойових позиціях більше року і знову, після нетривалої відпустки, готувався у той час на передову. Він розповів про своїх побратимів, бойові операції, в яких брав участь. З великою повагою сприймали школярі розповідь про труднощі, які долають військові, захищаючи Батьківщину. 

Учні читали вірші про Україну, а потім всі присутні переглянули відеофільм про події на Сході України. 

 

 У 2015 році  вийшла чергова поетична збірка «Нас не стало ще вчора» новокаховської поетеси, лауреата літературного конкурсу імені А. П. Бахути, Світлани Трохимчук, яку вона присвятила бійцям Херсонського батальйону.

«Поетеса сама немовби на лінії фронту, вона воює душею, серцем, пам’яттю і словом. Бо слово – також зброя…» - так пише про її поетичні твори у вступній частині збірки херсонський письменник Леонід Марченко.

Твори С. Трохимчук  про війну, воїнів, розбиті війною життя, розруху, тому вони такі глибокі за змістом, у кожному рядку нестерпний біль та сум…

   

 

 

Рвані рани і шрами на серці,

Дикий біль незрівняний ні з чим.

Світе мій, відведи від нас все це,

Зупини цей кривавий Гольфстрим.

 

                                                                                                                            Далі буде...

Зав. НМВ Херсонської обласної  бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова         Ірина Тарадименко


Немає коментарів :

Дописати коментар