"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

четвер, 12 вересня 2013 р.

Співпраця з програмою "Бібліоміст" продовжується…


Вже втретє мені пощастило брати участь у заходах програми Бібліоміст. Першим був у минулому році форум «Партнерство бібліотек і НУО: нові можливості», у червні цього року тренінг з PR: "Зв’язки з мас-медіа та основи піару для публічних бібліотек” і, нарешті сьогодні тренінг «Адвокація в бібліотеках».


Для мене, як початківця, в цій темі було цікаво розібратися у визначенні поняття «адвокація» та зрозуміти чим же відрізняється кампанія від проекту, його складові та шляхи просування. А ще познайомитися із системою та структурою і зрозуміти рівні та принципи прийняття рішень в органах влади. Не менш цікаво познайомитися з особливостями та можливостями бюджетного фінансування на прикладі нашого регіону, розібратися в поняттях субвенції та комунікації.


Як завжди цікава робота в малих-групах з колегами по визначенню та вирішенню проблем.

А харизматичність тренера Віктора Бобиренка залишила гарні і приємні спогади про спілкування та гарний меседж для професійного розвитку: "Крутіше мене нікого немає"Участь у заходах програми Бібліоміст продовжується... На 24-25 вересня 2013 року маю запрошення на участь у Національному ярмарку бібліотечних інновацій "Рухаємось вперед". Сподіваюсь набратися досвіду і поярмаркувати на славу: "продати"  ідеї своєї бібліотеки та "прикупити" новеньких у колег...

 Але про це пізніше, у наступних повідомленнях...

Ірина Тарадименко

Фото  І.Тарадименко, Л.Ямщикова,

Немає коментарів :

Дописати коментар