"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

вівторок, 17 листопада 2015 р.

Бібліотечний міст єдності: Україна - Іспанія

 

Сьогодні коллектив Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім.Б.Лавреньова став учасником бібліотечного Моста єдності культурних осередків України та Іспанії  у фомі  Skype конференції. 

 

 

 

 А приводом для цього стала Імпреза книги «Приречені на перемогу» Світлани Бояркевич, композитора, співачки, поета, українки, яка вже 16 років проживає в Іспанії  і мріє повернутися в Україну, на рідну Волинь.  

Ініціатором цього заходу стала Рівненська обласна бібліотека для молоді. Модератором заходу - провідний бібліотекар книгозбірні Ніна Тарковська.
24 бібліотеки-учасники  з різних міст України умовно поєднали різні береги: від заходу (Рівне, Львів ), центральних областей (Полтава, Житомир, Черкаси ) до півдня України – (Херсон, Миколаїв,Запоріжжя)  з представниками української діаспори в Іспанії. .

 

 Саме напередодні Дня гідності  і свободи України коли  Україна 21 листопада буде  вшановувати Героїв, які вийшли на Майдан Незадежності в Києві за краще майбутнє України, за європейське майбутнє 2 роки тому. Сотні віддали і віддають  за це майбутнє своє життя.  

 

 

 

 

 Протягом майже 2 годин спілкування перегляд відеофільму про Революційні події листопада 2013 року, розповідь Світлани про написання книги, декламація віршів студентами спонукали українців до єднання та змін на краще. 

Саме цю мету поставили для себе організатори заходу. Ї їм це вдалося. 

 

На закінчення Мосту учасники побажали Україні й українцям всього світу бути однією родиною, підтримувати одне одного, миру й злагоди, швидкого закінчення цією незрозумілої, остогидлої війни. 

 

 

Основний меседж Мосту бібліотечної єдності  - єднання українців як в межах материнської  України, так і в усіх українських діаспорах світу!

Слава Україні !!!

Немає коментарів :

Дописати коментар