"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

середа, 31 серпня 2016 р.

Обласна патріотична акція «Герої ХХІ століття»: нотатки про хід акції. Дубль 3

Продовжую огляд цікавих матеріалів, представлених у групі «Герої ХХІ століття: обласна патріотична акція» на платформі Facebook.

КУ «Великоолександрівська РЦБС»

Центральна районна бібліотека 

В межах обласної патріотичної акції «Герої XXI століття» та проекту юнацької кафедри «Замов письменника» 30 червня 2016 року відбулася скайп зустріч з Валерієм Макеєвим - черкаським волонтером і правозахисником, який пише тексти та музику для пісень і навіть сам їх виконує. Він допомагав українським бійцям звільнитися з полону та згодом і сам туди потрапив, де й перебував з серпня по листопад 2014 року. Після звільнення написав книгу спогадів «100 днів полону або Позивний 911».

На онлайн - зустрічі Валерій читав свої вірші, розповідав про написання книги. Одна з учасниць зустрічі, активна читачка бібліотеки - Юлія Луковська прочитала свій вірш «Про що співають солов’ї», який дуже  зворушив автора.

 

Новодмитрівська сільська бібліотека

 

Разом із Новодмитрівською ЗОШ у травні була організована патріотична акція «Ми віримо в тебе, український солдате», присвячену землякам-новодмитрівцям, які воюють в зоні АТО. Разом із класним керівником Галиною Самойленко та сільським бібліотекарем Ольгою Старостіною підготували посилку з гостинцями, виготовили обереги, сувеніри для свого односельця Миколи Бережного. 

Ольга Старостіна підготувала героїчну стрічку повідомлень про відвагу та героїзм вісьмох односельчан – учасників АТО  “Герої АТО. Фронтові долі»: про молодих, мужніх, завзятих, незламних та готових власними життями боронити наш мир і спокій.

 

Білокриницька сільська бібліотека

 

19 травня 2016 року організовано для старшокласників місцевої ЗОШ  урок мужності «Покоління незалежних» із переглядом  документального фільму «Два дні в Іловайську», про мужність і нескореність українських  воїнів. 


Новокубанська сільська бібліотека

 

 
У травні організовано патріотичний майданчик «Дай, Боже, сили нашим солдатам». На зустріч із молоддю, під час короткочасної відпустки, завітав Сергій Усатий – син бібліотекаря Ольги Усатої.

 
Брускинська сільська бібліотека

 
У травні було організовано патріотичні читання "Покоління незалежних". Протягом дня в бібліотеці звучали вірші поетів-земляків в межах поетичного мікрофону "З любов'ю до України". Презентовано нову книгу Анастасії Лукасевич "Наш захисник"

 


Захід доповнила виставка дитячих малюнків "Захистимо Україну разом". Інтер'єр приміщення бібліотеки прикрашав прапор учасника АТО Миколи Михайловича Власенка з підписами побратимів, який він залишив на згадку землякам під час короткотермінової відпустки.

 

 


КЗ «Скадовська ЦБС» 

  Центральна районна бібліотека
У бібліотеці відбулася  зустріч поколінь «Незалежність України. Минуле, сучасне та майбутнє», присвячена  25-й річниці Незалежності України.
Бібліотекарі Ганна Мусулевська  та Ольга Бословяк  представили найкращі роботи Скадовського району,  зібрані в межах Акції

  Далі буде... 


Зав. НМВ Херсонської обласної  бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова         Ірина Тарадименко

Немає коментарів :

Дописати коментар