"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

пʼятниця, 14 жовтня 2016 р.

Обласна патріотична акція «Герої ХХІ століття»: заключний аккорд

Ну ось і дійшла до фінішу наша Акція…Але робота задана в цьому темпі продовується. Ресурс «Херсонщини мужні сини» продовжує наповнюватися новою інформацією, група "Герої ХХІ століття" на платформі Facebook відкрита для спілкування та обміну інформацією.

 

Герої  ХХІ століття, хто вони? Це наші земляки - воїни, волонтери, патріоти України, які готові віддати своє життя за неї… А на сьогодні, вже 116 херсонців загинули в цій проклятій війні під назвою АТО.

Саме їм, нашим землякам ми присвятили нашу обласну патріотичну акцію «Герої ХХІ століття», яка тривала з лютого по жовтень 2016 року.

   В акції взяли участь районні, сільські, селищні, міські бібліотеки, навчальні заклади Херсонщини та їх книгозбірні.

 

   До обласного оргкомітету було надіслано майже 100 робіт від бібліотек, навчальних закладів, окремо від херсонців, яким небайдужа ця тема.

 

  Серед робіт сучасні легенди, нариси, есе, вірші, слайдові презентації, відеороботи,  присвячені загиблим героям-землякам, зустрічам з учасниками АТО, благодійним акціям на допомогу українській армії. Проекти створювали як окремі люди так і цілі волонтерські команди навчальних закладів, бібліотек.

 

     Найкращі проекти, творчі роботи були відібрані для відзначення та нагородження. 

 

 Урочистий фінал обласної патріотичної акції «Герої ХХІ століття» було приурочено саме до свята – Дня захисника України. 

 

 Хол Херсонського обласного палацу молоді та студентів перед початком урочистостей було поділено на декілька секторів, в яких розгорнули експозицію матеріалів щодо акції. 
Запрошені на захід учнівська та студентська молодь міста і області, серед яких були найактивніші учасники акції, а також бібліотечні фахівці, волонтери, представники духовенства, військовослужбовці могли познайомитися із представленими там матеріалами. 

 

 

 

Один із секторів присвятили найкращим творчим роботам в межах акції.
На окремиому стенді «Збережемо пам'ять про героїв» представлені найкращі вірші переможців, які із цікавістю могли переглянути всі бажаючі.

 

 

 

 

А автори із задоволенням робили фото напам’ять біля своїх робіт. 

Відео-роботи та слайдові презентації можна було переглянути на мультимедійній виставці, розгорнутій у окремому секторі.
 

 

Стенд «Захисникам України присвячується» знайомив з фото-звітом найкращих заходів бібліотек Херсонщини: вечорами-портретами, зустрічами з учасниками АТО, вечорами-вшанування, уроками мужності, вечорами пам´яті, благодійними акціями на підтримку воїнів та по збору бібліотечок  для воїнів тощо. 

 

 

 

 Увагу присутніх привертала книжкова виставка «Сила нескорених», на якій представлено художню та публіцистичну літературу про події на Сході України із фонду Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім.Б.Лавреньова. Бажаючі із зацікавленістю спілкувалися біля виставки та переглядали матеріали. 

 

 

 Особливим для присутніх став куточок шани загиблим героям-землякам «Герої не вмирають», де кожен міг затриматися на мить, подивитися на портрети і подумки подякувати їм за мужність… А мерехтливі вогники свічок ставали на мить уявним містком спілкування із  ними … Героям Слава! Герої не вмирають, вони відлітають журавлями у вирій…  

 

 

 Експозицію доповнили фотовиставки «Широкине. Сьогодення» та «Бої за незалежність. 30-та механізована бригада», надані волонтерським батальйоном «Херсонська чайка». Фото привертали до себе неабияку увагу саме тим, що представляла їх автор, фотограф, волонтер Тетяна Ткачук.
На фото представлені жахливі наслідки російської агресії на Сході України.

 

Зав. НМВ Херсонської обласної  бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова         Ірина Тарадименко


Про урочистості та нагороди, враження від творчих робіт учасників акції у наступному пості.

 

Немає коментарів :

Дописати коментар