"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

середа, 26 квітня 2017 р.

Херсон-Львів: ми – українці


 
Перша онлайн зустріч в межах акції «Ми – українці!» відбулась у формі поетичного моста «Херсон-Львів», який поєднав південь і захід України.


До читальної зали Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.Лавреньова завітали Валерій Кулик - поет, журналіст, член Національних спілок письменників, журналістів та музичної спілки України, заслужений діяч мистецтв, лауреат літературної премії ім. М. Куліша. та учні ліцею Херсонської обласної ради. 
 
На заході України, у Львівській обласній державній бібліотеці для юнацтва  - на зустріч зібралися Людмила Пуляєва - поетка, автор багатьох поетичних" збірників, заступник директора Львівської обласної бібліотеки для юнацтва та учні львівської гімназії "Галицької гімназії".  
Протягом зустрічі львівська та херсонська молодь познайомились із творчим шляхом Валерія Кулика, передивились відео на його пісню «Україна єдина», прослухали вірші із збірки «Призначаю побачення»у виконанні автора.У виконанні авторів прозвучала громадянська, духовна та інтимна лірика. Швидко пролетів час зустрічі, але залишилась добра згадка про спілкування і побажання нових зустрічей.

Ми живемо у різних містах, за тисячі кілометрів одне від одного, але нас єднає рідна мова і любов до Батьківщини, бо Ми – українці! І все у нас в Україні буде гаразд!

Немає коментарів :

Дописати коментар