Хочеться поділитись своїми враженнями...
Наталя Марченко (Савчук) свого часу знайшла прихисток в бібліотеці, а вже потім працювала в бібліотеках. Її поезія лине від серця.
Тетяна Мороляк, поетеса, психологиня з м. Ужгород теж знайшла прихисток в бібліотеці. Її збірка «Аорта» про пережитий жіночий біль, про лікування поезією. Читала деякі свої вірші. Є співавтором поетичних збірок на русинській мові.
Леся Гук, директорка Тернопільської обласної бібліотеки для молоді розповіла про збірку "Смак води з отчої криниці", авторкою багатьох статей паро рідне село є саме вона.
Світлана Гресь(Світлана Штатська), в.о. директора Обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Житомирської обласної ради, письменниця, громадська діячка у своїй розповіді "Сучасна книга на літературній мапі Житомирщини" розповіла про літературний світ Житомирщини.
Тетяна Пеструшко, авторка поетичних творів, волонтерка (м. Вінниця), яка працювала у Вінницькій обласній бібліотеці для юнацтва читала свої поезії у музичному супроводі невідомого військового.
Олена Ольшанська, редакторка І категорії Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва, авторка поетичної збірки «Перепрошивка». Олена свого часу презентувала цю збірку в нашій бібліотеці.Ще приємніше були чути поезії з цієї збіркиу виконанні авторки.
Юлія Манойленко (Новоселецька), українська письменниця, член Національної спілки письменників України (2009), бібліограф І категорії сектору краєзнавчої літератури та бібліографії Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара презентувала свою поетичну збірку «На околицях білих пелюсток».
Валентина Григір, директорка КЗ «Новгородківська публічна бібліотека Новгородківської селищної ради» (Кіровоградська область) розповіла про літературний клуб "Світоч" в своїй бібліотеці та читала свою поезію.
Віра Марущак, бібліотекарка відділу соціокультурної діяльності молоді Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва, голова Миколаївської обласної організації Національної спілки письменників України, яка знаходиться зараз в Німеччині, у своєму виступі «Вікнами до сонця» розповіла про свою діяльність в українській діаспорі.
Цікава розповідь про свою творчість прозвучала від Олени Терещенко, бібліотекарки відділу соціокультурної діяльності Центральної міської бібліотеки ім. М. Коцюбинського (м. Чернігів), яка теж дуже постраждала під час війни на початку повномасштабного вторгнення, майже відновлена і працює. Олена працює у жанрі пригод та фентезі для підлітків. Брала участь в резиденцях для письменників України в Польщі. Там написала роман-фентезі "Маг поза заноном", брала участь у різних творчих проєктах.
Федір Пилипенко, директор Черкаської обласної бібліотеки для юнацтва ім. В. Симоненка, а ще поет, письменник і журналіст та Катерина Вербівська, завідувачка відділу читальних залів і авторка 10 поетичних збірок читали свої надзвичайні авторські поезії.
Ірина Громик, дитяча письменниця, казкарка, директорка Публічної бібліотеки Клеванської селищної ради (Рівненська область) познайомила зі своєю творчістю та співпрацєю з відомими українськими сучасними письменниками. А насамкінець прочитала свої вірші: "Гра в шахи", "Victoria" та прозовірші.
Чудова поезія прозвучала від Лілії Литвин з Кагарлицької бібліотеки. і наспівала куплет зі своєї пісні "Батьківська долина".
Завідувачка науково-методичного відділу ХОБЮ ім. Б.А. Лавреньова - Ірина Тарадименко.
Разом до Перемоги!!
Немає коментарів :
Дописати коментар