"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

вівторок, 20 травня 2014 р.

Інтеграція у віртуальний простір ЮСП бібліотек Херсонщини продовжується…

   Вже майже 2 роки як існує блог науково-методичного відділу обласної бібліотеки для юнацтва ім..Б.Лавреньова, ідея створення якого виникла у червні 2012 року. Блог вирішили назвати - «МетодистOBUХерсон». З того моменту він існує як інформаційний інтернет-майданчик для просування досвіду роботи ЮСП бібліотек Херсонщини та надання інформаційної методичної  підтримки бібліотекарям, які працюють з юнацтвом та молоддю.


   За цей час відбувся стрімкий інтеграційний рух бібліотек у віртуальний простір з метою створення позитивного іміджу бібліотечних закладів, реклами бібліотечних послуг, залучення нових користувачів та партнерів. Про це ми говорили на семінарі-практикумі «Інтеграція у віртуальний простір, як складова успіху сучасної бібліотеки для молоді»,  який відбувся 26 червня 2014 року.   

     Наразі кількість бібліотечних віртуальних майданчиків з кожним днем збільшується. І на сьогодні 13 ЦБС Херсонщини мають свої інтернет представництва у Всесвітній мережі. Сподіваємося, що інші теж незабаром приєднаються до нас і будуть мати свої бібліотечні віртуальні майданчики.
Хотілося б відмітити, що не всі ще є активними у своєму представництві..Але це вважаю справа часу. Головне, добре розуміти, для чого створюється той чи інший бібліотечний віртуальний майданчик та правильно назвати його, для кращого просування та пошуку в інтернет просторі web-користувачами.

     Я спробувала уявити, як же виглядає наша інтернет-спільнота Херсонських бібліотек на мапі Херсонщини. Скористалась сервісом Google Maps

Зацінуйте, що вийшло...

Мережа ЮСП бібліотек Херсонської області в Інтернет просторі 

А ми готуємося до нової зустрічі з колегами і чекаємо працівників ЮСП бібліотек Херсонщини на нашому семінарі "Використання сучасних інформаційних технологій у краєзнавчій діяльності бібліотек для юнацтва (молоді)", який відбудеться в обласній бібліотеці для юнацтва ім.Б.Лавреньова 26 червня 2014 року  

Немає коментарів :

Дописати коментар