"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

вівторок, 30 вересня 2014 р.

Бібліотека об'єднує друзів...

День відкритих дверей з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек сьогодні видався напрочуд вдалим. Сонечко з ранку посміхалося і теплими осінніми променями неначе запрошувало до святкової бібліотечної програми. 


Об 11 годині ранку
віртуальний флешмоб "Херсонщина читає Кобзаря" об'єднав учнів Херсона і Скадовська.

 Протягом 30 хвилин звучали в он-лайн режимі твори Тараса Шевченка у чудовому виконанні скадовських та херсонських школярів. 

А пообіді біля ганку розпочалася святкова розважальна програма "Привітаймо бібліотеку разом!". Літературні ігри та розваги об' єднали учнів ЗОШ №54 та ЗОШ №55.

 А ще сьогодні наші гості змогли створити незвичний "Рушник побажань" для бібліотеки з нагоди свята. Заздалегідь, намальований кольоровою крейдою на тротуарі перед бібліотекою, український рушник згодом майорів від побажань до свята: гарних спонсорів та меценатів, швидкого Wi-Fi, посмішок, вдячних читачів, нових гарних книжок і головне - миру в країні. 


Команди учнів змагалися хто краще і швидше заповнить рушник побажаннями. Було весело і цікаво. Згодом пригадали дитячу забавку «Море хвилюється раз…» і створили флешмоб «Книжкове море». Кожен з учасників мав представити з книгою в руках читаючу скульптуру. За декілька хвилин море креативу, веселощів, фотосесій. І насамкінець, яке ж свято без солодощів…


І ось насуваються сутінки... 

А до нашої бібліотеки спішить десант студентів першокурсників Херсонського музичного училища. На них чекає безліч сюрпризів і участь у літературному квесті «170 років потому, з нагоди ювілею книги О.Дюма «Три мушкетери»
На ганку відбувається театралізоване дефіле головних героїв роману, які згодом запросять до літературного квесту.

Протягом години вони змогли пригадати пригоди мушкетерів і пройти шляхами головних героїв роману у пошуках підвісок заради спасіння честі королеви Франції. На їх шляху траплялися і  Гасконь, і Париж і навіть Бастилія. 


 
А в Лондон вони попали через пролив Па де Кале. І навіть змогли зустрітися з Міледі у її відомому «салоні інтриг». Відвідавши Бітюньський монастир, сама Констанція навчила їх створювати власноруч кол’є, яке згодом оцінили король і королева на балу у Ратуші. Виконавши всі завдання вони обміняли, отримані за правильні відповіді, фішки на підвіски за курсом 1:3 і потрапили на бал. Саме там на них чекав  головний приз. 


А після балу команда дівчат разом із а’Артаньяном відправилися до «Будуару Королеви» де взяли участь у майстер-класах від фахівців косметичних компаній Faberlic та  Mary Kay. Інші команди мали змогу поспілкуватися на  кіномайданчику та у «Салоні інтриг Леді Вінтер».Свято закінчилося у фото-салоні «На згадку про улюбленого героя», де можна було приміряти на себе костюм і зробити фото напам’ять з улюбленими героями.

 А на Святковому мольберті гості також могли залишати свої побажання і вітання з нагоди свята!!!

Ірина Тарадименко
Немає коментарів :

Дописати коментар