"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

неділя, 13 березня 2016 р.

Молодіжна тусовка в бібліотеці: як можна гарно провести свій вільний час у бібліотеці?

 

Не секрет, що сьогодні молодь дуже багато часу проводить за комп'ютером, спілкуючись в соц. мережах, або граючи в різноманітні комп'ютерні ігри. Віртуальні друзі, спілкування в віртуальних спільнотах і т.і.  Існує думка, що взагалі читати стали мало. 

 

Але ж багато чого залежить від сімейної культури та сімейного виховання, навчальних закладів та бібліотек… 

Молоді, креативні, вони хочуть дізнаватися кожного дня щось нове, змінювати своє життя на краще  і тим самим пізнавати навколишній світ і змінювати його разом із такими ж однодумцями… 

Для спілкування існує безліч цікавиї культурних місць і серед них важливе місце належить сьогодні бібліотекам, які пропонують своїм користувачам чимало пізнавальних заходів на різноманітні теми.

 

 

А ще в бібліотеках сьогодні можна не просто взяти участь у такому заході, отримати потрібну книгу, але й цікаво провести свій вільний час.

  Пропоную декілька замальовок із життя двох бібліотек філій, які цікаво працюють з молоддю

 Херсонська ЦБС

 

 

 бібліотека-філія №3

Переглянути ретро-фільм у дискусійному кіноклубі і потім обмінятися думками та пограти у супер-гру «Монополія по-херсонські».

 

 

 

 бібліотека-філія №15

Зустріти нових друзів-однодумців, цікаво поспілкуватися за горнятком чаю чи філіжанкою кави, спілкуючись на тему улюбленої книги і насамкінець переглянути фільм – екранізацію цієї ж книги. Круто?

 

 

Молоді, креативні та начитані,  вважають, що так. І тому спішать до своїх улюблених бібліотек, сподіваючись на нову зустріч: з новою книгою, новими друзями, новими враженнями…

 

 

І неправда, що молодь не читає.. Читає і дуже багато. Просто формат дещо змінився – електронні  та  мобільні пристрої  стрімко увійшли в наше життя. А друкована книга була, є і завжди буде першим другом… Бо ж запах новеньких сторінок і друкарської фарби нічим не можна замінити. А який запах мають стародруки? Це ж не можливо почути завдяки смартфонові..

Немає коментарів :

Дописати коментар