"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

понеділок, 27 червня 2016 р.

Віртуальні зустрічі з колегами бібліотек Миколаєва та Харкова

 

Методисти Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім.Б.Лавреньова продовжують розпочаті минулого року онлайн спілкування з колегами України. 

 

 

 

 

2015 рік запам'ятався участю в інтернет-естафеті  «Миколаїв–Запоріжжя- Кіровоград–Херсон» , організованій Миколаївською бібліотекою для юнацтва 

та вебінарі «Як просувати бібліотечні заходи для молоді в соціальних мережах?» від Одеської бібліотеки для юнацтва.

 

 

15 червня 2016 року відбулось онлайн спілкування методистів Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім.Б.Лавреньова з колегами Центральної бібліотеки ім.М.Л. Кропивницького та бібліотек –філій ЦБС для дорослих м.Миколаєва .

 Колегам цікаво було дізнатися про історію створення та комплекс різноманітних інноваційних заходів для молоді та бібліотечних фахівців, в рамках обласного фестивалю молодіжного читання та права «Відкрий свою книгу»: молодіжні та професійно-бібліотечні території.


 

А тому, ми з радістю прийняли запрошення поділитися досвідом, щодо проведення фестивалю в бібліотеках Херсонщини. Докладніше див. тут 


 

 

 

 

 Колегам настільки сподобався наш проект, що вони висловили бажання взяти участь у наступних фестивалях. Тож, сподіваємось, що наш фестиваль із обласного перетвориться на регіональний, а можливо і всеукраїнський.

 

 

23 червня 2016 року відбулось онлайн спілкування методистів Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім.Б.Лавреньова з колегами Харківської обласної бібліотеки для юнацтва. Зустріч відбулась у межах «Ланцюжка єднання бібліотек», який започаткували харківські колеги.

 

 

 

Від харків'ян ми почули цікавий досвід проведення бібліотекою Ярмарку місцевих вишів та участі у наукових пікніках. Ми ж в свою чергу розповіли про досвід проведення протягом 6 років обласного фестивалю молодіжного читання та права «Відкрий свою книгу». 

 

Такі віртуальні спілкування дають змогу дізнатися більше про діяльність колег, повчитися, отримати цікавий досвід від креативу бібліотекарів, що працюють з молоддю в інших регіонах України, поділитися своїми напрацюваннями.


Тож, чекаємо на нові пропозиції щодо спілкування.

 Немає коментарів :

Дописати коментар