"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

неділя, 24 липня 2016 р.

Канікули в бібліотеці: що пропонують юнацтву та молоді сучасні бібліотекарі Херсонщини

 

Як цікаво провести свій вільний час влітку? Існує безліч варіантів: відправитися в мандри туристичними шляхами, відпочинок на морі і т.і. Останнім часом одним із варіантів став – бібліотечний. Чим можна зайнятися в бібліотеці? Завдяки креативності працівників бібліотек, там можна знайти безліч цікавого та захоплюючого.

 

 

Херсонська ЦБС

Наприклад,  в бібліотеці-філії №6 запропонували молоді відправитися у віртуальну подорож туристичним експресом «Відпочивай у рідному краї».

Віртуальна подорож захопила допитливу аудиторію, зацікавивши місцями відпочинку, яскравими пейзажами і краєвидами. 

У бібліотеці-філії № 13, презентуючи виставку-вікторину «Захоплююча Угорщина», запросили у подорох до привабливої країни в плані архітектури, гастрономічних особливостей, водних курортів, природи, музики і традицій … 

 

А допитливим читачам пропонували цікаву вікторину «Угорщина - гаряче серце Європи». Відповіді на запитання цієї вікторини можна було  знайти на полицях виставки. А за правильтні відповіді на питання, ще й отримати цікаві призи.

 

 

 А ще бібліотекарі вирішили провести «Шаховий день», до якого була підготовлена виставка-інсталяція «Вільна хвилина: Розставляй!»

 

Протягом дня біля виставки бібліотекарі пропонували молоді інформ-хвилинки «Шахові цікавинки», на яких знайомили з цікавими моментами світу шахів. А після пропонували перевірити свої знання, взявши участь у вікторині «Біла королева». Також присутні мали змогу розбирати шахові партії за допомогою літератури, представленої на виставці та зіграти в цю цікаву гру. Захід викликав неймовірний інтерес у читачів. 

 

 Немає можливості потрапити на гучний концерт? Тож завітай до улюбленої бібліотеки, і ти не пожалкуєш. Саме так вважає бібліотекар Борозенської сільської бібліотеки КУ «Великоолександрівська ЦБС» - Ірина Загребельна.

Вона вважає, що «бібліотечний простір її книгарні є чудовим майданчиком для творчих імпровізацій, тон яким задає день прийдешній. Іноді тема і формат заходу приходять на думку спонтанно і реалізуються блискавично».

 

Тож, коли до бібліотеки завітав постійний читач Андрій Одудько, нині – студент Львівської академії мистецтв, майбутній художник. та ще й  не сам, а  з подругою Марією., було вирішено провести саме Музичний експромт.
Сьогодні молоді студенти автостопом подорожують Україною , а при бажанні, виступають з музичними номерами на вулицях міст Львова, Київа, Одеси… Гітара, пісня і вдячні глядачі. Так просто і демократично. Яка свобода! Романтика. 

 

У просторій світлій бібліотечній залі, в колі однодумців різних поколінь йшла тепла розмова, лунала пісня, бриніли і переливалися струни гітари, ніжно звучали флейти - всіх присутніх об’єднала музика. Детальніше про захід див. тут


 

Ось так цікаво проводять літні канікули юнацтво та молодь в бібліотеках Херсонщини, завдяки креативності іі господинь.

Немає коментарів :

Дописати коментар