"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

середа, 8 лютого 2017 р.

Успішні бібліотечні історії: звітна компанія бібліотек Херсонщини. Дубль 2

П’ять зірок, п’ять перемог Каланчацької ЦБС
 

Зірка перша - конкурс "Все про Європу: слухай, читай, дізнавайся у пунктах Європейської Інформації в бібліотеках".
Бібліотека виграла Грант Української бібліотечної асоціації за підтримки Європейського Союзу за програмою «Еразмус+» (Жан Моне), отримала електронну книжку, інформаційний стенд та бібліотечку нової сучасної літератури. 
     В бібліотеці створено Пункт Європейської Інформації, обладнано інформаційні зони,  завдяки яким задовольняються інформаційні потреби жителів району та гостей краю  в  отриманні простої доступної інформації  з питань євроінтеграції.
Зірка друга - VI обласний фестиваль молодіжного читання і права «Відкрий свою книгу!»
Проект «Поділись любов’ю до України» ЦРБ знову найкращий серед проектів, представлених на ярмарку інноваційних бібліотечних ідей. Колектив книгозбірні нагороджено дипломом переможця та великою бібліотечкою літератури. 

Зірка третя - обласна патріотична акція «Герої XXI століття». 
 
За підсумками проведеної в межах акції роботи  створено відеоролік «Воїни світла Каланчацького району» про наших Героїв АТО, який гідно оцінив оргкомітет – диплом та  подарунки: сучасний планшет та бібліотечка цікавої літератури.
  Зірка четверта - Обласний фестиваль «Бібліотечна палітра Херсонщини-2016»
В номінації:  «Краща бібліотечна практика: центральна бібліотека» проект книгозбірні «Популяризація літератури засобами театралізації - Каланчацький  ББК - театр «Living books» отримав 1 місце, сучасний планшет і бібліотечку цікавої літератури. 

Зірка п’ята - Всеукраїнський конкурс «Бібліотека  як сучасний інформаційний центр». Серед 24 кращих - Каланчацька центральна районна бібліотека – єдина серед бібліотек Херсонщини!  
 Ця перемога принесла найдорожчі для бібліотекарів призи – нові книжки від провідних українських видавництв: Фоліо, Брайт Стар Паблішинг, Наш Формат, Самміт книга, Видавництво Анетти Антоненко.

І як зазначила директор Каланчацької ЦБС - Надія Федкевич: «Наші здобутки, успіхи, перемоги – це результат командної роботи всього колективу бібліотеки. Колектив бібліотеки дуже творчій та професійний, постійно в творчому пошуку».

Немає коментарів :

Дописати коментар