"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

понеділок, 4 липня 2016 р.

Що пропонують молоді бібліотеки Херсонщини влітку…

Літо – пора відпусток і канікул…пора, коли з’являється більше вільного часу для улюблених справ, мандрів і читання…

Справжні «гурмани читання» вже заздалегідь склали собі списки, закачали електронні варіанти творів для прочитання… А що робити тим, хто не визначився? І тут на допомогу прийдуть справжні бібліотечні експерти, «книжкові ресторатори», які запропонують всім охочим справжнє «книжкове меню» на все літо і не тільки…Сучасні бібліотекарі в сучасних бібліотеках саме такі…

 

В Степанівській сільській бібліотеці-філії Херсонської  ЦБС для молодих користувачів розпочато "Сезон читання". Саме таку назву має книжкова інтерактивна виставка, яка представляє літературу на будь-який смак. «Пориньте з головою у море книг, отримайте істинну насолоду від читання», - закликають бібліотекарі.

 

 

 

Для Великоолександрівської центральної районної бібліотеки  КЗ «Великоолександрівська РЦБС» літні канікули – це можливість залучення нових читачів – нових друзів, волонтерів. Надворі вирує літо, коли потрібно обирати між розвагами на морі, культурним походом та відпочинком на природі. Деякі користувачі бібліотеки обирають відпочинок на природі open – air «З книгою на галявині». 

 

 

 «Літо - не просто пора року, це свято сонця, тепла і цікавих пригод. А самим кращим супутником для подорожі, безумовно, стане книга», - так вважають бібліотекарі філії №13 Херсонської ЦБС і пропонують познайомитися з книжковою виставкою «Книжкова посмішка літа». 

 

 
На ній знайдеться багато цікавого як для подорожуючих, так і для тих, хто залишається вдома. 

«Завітайте до бібліотеки та проведіть літо з книгою!!!», - запрошують вони любителів читання. 

 

А що ще цікавого пропонують бібліотеки молоді влітку?

 

 
 Наприклад, взяти участь у Міжнародному кінофестивалі українського кіно "Відкрита ніч - дубль 19", який відбувся у Херсоні і проходив у бібліотеці-філії №3 Херсонської ЦБС

 


 

 

А ще відсвяткувати День молоді разом з бібліотекою. Можна весело з конкурсами, забавами, музикою, подарунками, гаданнями, як на Вуличному святі, яке провела Херсонська обласна бібліотека для юнацтва ім. Б.Лавреньова. 

 

 

 

 

А можна разом із однодумцями із молодіжної літературної кав’ярні «ЛітTERRA», яка працює в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б. Лавреньова на арт-пікніку на галявині у парку «Херсонська фортеця».

 

 Літо в самому зеніті, тож ще багато чого цікавого буде відбуватися в бібліотека для молоді...

 

  А я у відпустці, насолоджуюсь відпочинком і читаю, читаю, читаю - зав.НМВ Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім.Б.Лавреньова Ірина Тарадименко

Немає коментарів :

Дописати коментар