"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

Бібліотека на колесах
В межах обласного проекту "Бібліотека на колесах", започаткованого Херсонською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова передбачаються візити працівників книгозбірні у райони Херсонської області з метою проведення масових заходів для юнацтва та молоді у навчальних закладах та надання методичної і практичної допомоги бібліотечним працівникам юнацьких структурних підрозділів бібліотек.Команда фахівців Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова здійснила перший виїзд до центральної районної бібліотеки ім. Петра Григоренка Білозерської ЦБС для спілкування з бібліотекарями району. «Бібліотека на колесах»: Олешки.

Другою локацією проекту став комунальний заклад «Олешківська центральна районна бібліотека», де зібралися 20 фахівців з 18 бібліотек Олешківського району Херсонської області. 


Третя локація -Верхній Рогачик
«Лавреньовка» завітала до Верхнього Рогачика

Сільські бібліотекарі мали змогу познайомитися з розробками кращих заходів щодо популяризації сучасної української літератури, з веб-ресурсами та видавничою продукцією обласної бібліотеки. 
Четверта локація - Берислав
Тиждень першокурсника стартував у Бериславі
Цього разу Тиждень першокурсника розпочався незвичайно: книгозбірня презентувала молоді і бібліотекарям міста Берислава обласний проект «Бібліотека на колесах».

Під час візиту Ірина Тарадименко, завідувач науково-методичного відділу ХОБЮ ім. Б.А. Лавреньова, надала методичну та практичну допомогу бібліотекарю юнацького абонемента центральної районної бібліотеки Інні Мезенцевій з питань впровадження інноваційних форм роботи з юнацтвом і молоддю та щодо планування роботи на 2019 рік


 
Немає коментарів :

Дописати коментар