"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

Поетичний стрім

4 квітня 2020 року виповнюється 70 років від дня народження Анатолія Івановича Кичинського – нашого земляка, поета, художника, почесного громадянина Херсона, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка 2006 року за  книги  поезій  «Пролітаючи  над  листопадом» та "Танець  вогню".

"Читайте між рядками
не знайдене в рядках.
Закрита книга - камінь,
відкрита книга - птах"

Ці рядки саме із збірки поезій  «Пролітаючи  над  листопадом» стали девізом обласного фестивалю молодіжного читання «Відкрий свою книгу та дали йому назву, який наша книгозбірня проводить вже протягом дев’яти років,  а сам  Анатолій Іванович бере  участь у фестивальних автограф-сесіях.

За роки творчого життя А.Кичинським написано чимало чудових віршів та неймовірно яскравих картин.

З його короткою біографією та бібліографією творчості можна познайомитись тут: 

 Херсонська обласна бібліотека  для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова   надає також чудову можливість  всім бажаючим  ознайомитись з  віртуальною галереєю живопису Анатолія Івановича - Віртуальна галерея живопису Кичинського Анатолія Івановича


 
Тож, з метою популяризація творчості письменників краян та з нагоди  70-річного ювілею автора, наша книгозбірня ініціювала проведення обласного поетичного стріму  «Таки не все було в житті даремним …».

Поетичний стрім – потік відео бібліотек Херсонщини з 4 по 23 квітня 2020 року, які виставляються у cоціальній мережі Facebook, у однойменній групі протягом цього терміну. 

Ми запропонували своїм колегам виставляти коротке відео до 5 хвилин, на якому записано читання улюбленого вірша автора з хештегом #ПоетичнийСтрім #Кичинському70

 Розуміємо, що в умовах карантину неможливо залучити молодь до бібліотеки, але можна це зробити бібліотекарям або залучити молодь онлайн. 
4 квітня розпочали поетичний стрім бібліотекарі та читачі Херсонської бібліотеки для юнацтва ім. Б. А. Лавреньова, потім приєднались Зміївська сільської бібліотека Бериславської ЦБС , Микільської та Інгулецької сільських бібліотек Білозерської ЦБС. Стрім тримає,  слідкуємо далі.

Слідкувати за стрімом та подивитись відео можна у групі «Поетичний стрім» на Facebook. 

Поетичний стрім Херсонщиною фінішував

Ну от і закінчився в  умовах карантину обласний поетичний стрім «Таки не все було в житті даремним…» до 70-річчя від дня народження А. Кичинського - нашого земляка, поета, художника, почесного громадянина Херсона, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка 2006 року за  книги  поезій  «Пролітаючи  над  листопадом» та "Танець  вогню". Дякуємо всім, хто приєднався, дякуємо найактивнішим Бібліотекарям та читачам Білозерського краю.В умовах карантину поезія та книга об’єднали жителів Херсонщини, завдяки творчості Анатолія Івановича Кичинського. І як тут не згадати його слова із збірки поезій  «Пролітаючи  над  листопадом», які стали девізом обласного фестивалю молодіжного читання «Відкрий свою книгу» та дали йому назву.
"Читайте між рядками не знайдене в рядках.
Закрита книга - камінь, відкрита книга - птах"
Тож, відкривайте свої нові книги, пізнавайте нові світи, розвивайтесь і накопичуйте нові знання. А Анатолію Івановичу ми бажаємо здоров’я, творчої наснаги у всіх кольорах її прояву та нових поетичних збірок.

Немає коментарів :

Дописати коментар