"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

вівторок, 7 травня 2019 р.

#ТМК2019 в бібліотеках Херсонщини. Дубль 2

У бібліотеках Херсонська ЦБС протягом тижня відбувались справжні космічні та фантастичні книжкові дива і не тільки… Як розпочався Тиждень можна детальніше почитати тут


Працівники бібліотеки-філії № 6 створили для читачів книжкову виставку-загадку «Людина. Всесвіт. Космос» А наскільки творчо вони підійшли до цього ви можете дізнатись тут 
У бібліотеці-філії № 3 відкриття Тижня молодіжної книги почалось з футуристичної мандрівки "Історія майбутнього". Разом з юнаками та дівчатами ЗОШ №47 подорожували планетами Сонячної системи, мріяли про розселення людства на інших планетах, дивувались ідеям трансгуманістів, адже людину ніщо не спиняло в її мріях, їй завжди хотілось перейти лінію небокраю. Бібліозануренням "Кмітливі астронавти" дивували працівники бібліотеки-філії 11. Команди "Сатурн" і "Юпітер" подорожували галактикою та вивчали яскраві сузір`я видатних особистостей України.
Найцікавішими заходами #ТМК2019 бібліотеки-філії №13 стали:

lib-mob «Молодь обирає книгу!», у ході якого роздавалися рекламні флаєри та листівки. Та із задоволенням, артистично прийняли участь у biblio фотосесії «Начитані та щасливі», фотозоною став відділ абонементу бібліотеки. Свято книги продовжилося розмовою про екранізацію літературних творів різних жанрів. 

літературна кінодегустація «Чай із ароматом книги та кіно», зібрала в приміщенні бібліотеки старшокласників школи № 34, які дізналися про історію світової та вітчизняної літературної кіноекранізації. Доповненням заходу став  перегляд літератури «Книга в кадрі».


book-meditation «Хто є хто в сучасній українській літературі» для студентів другого курсу ХГМТ. Разом з читачами бібліотекарі занурились у постмодерні літературні процеси в Україні, дізнались цікаві факти про сучасних українських письменників. Протягом дня на абонементі філії проводилися бесіди про сучасну українську книгу, при книжковому перегляді літератури «Хтоє хто в українській літературі?», та проводилось блиц-опитування «Краща сучасна українська книга». романтичне літературне побачення, на яке завітали самі активні читачі нашої бібліотеки, різних уподобань, з різним настроєм. В читальній залі вирувала гарна, романтична атмосфера. До уваги присутніх була презентована книжкова виставка-інсталяція «Кохання чарівні сторінки», на якій представлялися твори присвячені темі кохання. 


Протягом Тижня у бібліотеці відбувалось рейтингове голосування «Твої читацькі пристрасті», у якому перемогу отримали книги фантастичного жанру.Книга не потребує підзарядки" - під таким гаслом відкрився Тиждень молодіжної книги в бібліотеці-філії №16 на Території читання. Для юнацтва була представлена література сучасних українських письменників.

"Книжковий БУМ!" запросив молодь до читальної зали ознайомитися з новими надходженнями літератури.В бібліотеці-філії для юнацтва № 23 ім. І. Багряного в день історичного занурення запропонували молоді зануритися у вир української історії, відтворити "вирвані" сторінки, зазирнути за лаштунки трагічних та звитяжних подій; на основі документів та найновіших історичних досліджень спростувати імперські міфи, і, може вперше, зблизька глянути в очи славетним знайомим "незнайомцям".
З непідробною цікавістю молодь зустріла презентацію книжкової виставки-Історичної експедиції "Для слави, для добра народу, в ім'я його свободи", присвячену 380-річчю Івана Мазепи, і на шпальтах якої Гетьман постає як державний діяч, меценат, "зиждитель храмів і скарбів духовних"; послухати уривки з його поезій і листів до Мотрі Кочубеївни; ознайомитися з рекомендаційним списком "Іван Мазепа: легенда за життя".

А що ж найцікавішого відбувалось в межах #ТМК2019 в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Б.А. Лавреньова?Відділ абонемента підготував для читачів виставку-приманку «Активація....Вірус ЧИТАННЯ». Замість того, щоб знову сидіти біля комп’ютера, краще взяти в руки книгу і поринути в її світ. На «заражених» вірусами читання стелажах чекають … А що саме можна дізнатись детальніше тут  та завітавши насамперед до книгозбірні.Відділ мистецтв підготував і провів літературній фотосалон «Створи книжковий образ», присвячений 210-ій річниці від дня народження видатного прозаїка, драматурга і публіциста Миколи Гоголя. Детальніше тут 
Бібліолабіринтом «Літературний всесвіт» учні 8 класу Херсонської гімназії № 1 вирушили у неймовірну подорож до різних планет книжкової системи, а саме: планети Фентезі, Детективу та Пригод А що вони там побачили, можна дізнатися детальніше тут Нагадуємо, що більш детально про заходи в межах Тижня молодіжної книги -#ТМК2019, що відбувались в бібліотеках Херсонщини, можна познайомитись у одноіменній групі на платформі Facebook тут

Немає коментарів :

Дописати коментар