"
Привіт всім, хто нас читає! На нашому блозі ви можете познайомитися із цікавим досвідом бібліотек
Херсонщини, що працюють з молоддю, творчими знахідками та новими ідеями

середа, 12 квітня 2023 р.

Підвищення кваліфікації бібліотекарів закладів освіти

10-11 квітня 2023 року я виступила спікером на курсах підвищення кваліфікації Херсонської академії неперервної освіти для бібліотекарів закладів освіти.


Під час вебінару "Онлайн-сервіси в роботі бібліотеки закладу освіти" учасники курсів пригадали роботу зі вже знайомим ресурсом LearningApps, познайомились з інструменталом та різноманіттям вправ ресурсу Wordwall, спробували користуватись сервісом для опитувань Mentimeter, отримали поради стосовно використання сервісів Google Forms, Quizalize, Kahoot! та ідеї стосовно використання Chat GPT для розвитку критичного мислення у школярів.

На вебінарі "Візуальний контент в декілька кліків: Canva, Vistacreate" були проаналізовані два популярних онлайн-сервіси для створення візуального контенту, визначені плюси, мінуси, переваги обох ресурсів та надані рекомендації щодо їх використання в роботі бібліотекаря.


Крім того, презентувала для слухачів курсів підвищення кваліфікації методичні рекомендації "Технологія бібліотечних квестів".Ольга Козаченко,
головна методистка науково-методичного відділу 
Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім.Б.Лавреньова
Немає коментарів :

Дописати коментар