Бібліотеки в умовах карантину не можуть надавати свої традиційні послуги, а тому можна скористатися нагодою та опанувати роботу з сервісами для створення віртуальних виставок.
А таких сервісів чимало…
По-перше, це може бути сторінка на вашому блозі чи сайті. Наявні назва, опис виставки, зображення книг, бібліографічний опис та анотація. Також за вашим бажанням можуть бути: цитати з книг, посилання на тематичні ресурси тощо.
Також, одним з найпростіших варіантів є виставка створена в презентації Power Point та збережена як відео. В відео розповідають як це зробити, після цього можна завантажити презентацію на YouTube
І, звичайно, є сервіси, які надають можливість публікувати слайдові презентації.
Це соціальний сервіс, який дає змогу конвертувати презентації PowerPoint у формат Flash та призначений головним чином для збереження та подальшого особистого або сумісного використання.
Працювати в системі Slideshare дуже просто. Для цього необхідно зробити декілька кроків: зареєструватися та розміщувати презентації, конвертація презентації у відповідний формат, і можна вбудовувати на сторінки інших сайтів, використовуючи відповідний HTML-код.
Photopeach.com - сервіс для створення слайд-шоу. Покрокова інструкція роботи з сервісом тут
Bannersnack - сервіс для створення інтерактивних банерів.
Thinglink - сервіс, що дозволяє створювати мультимедійні плакати. Приклад книжкової виставки, створеної на цьому сервісі. Інструкція тут
Genially дозволяє створювати зображення, інфографіку, презентації тощо. Приклад віртуальної виставки краєзнавчих новинок. Інструкція з використання сервісу.
Знайомтесь, вивчайте, користуйтесь.
Ольга Козаченко,
головний методист науково-методичного відділу
Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім.Б.А.Лавреньова
Немає коментарів :
Дописати коментар